© 2020 r. Federal Media Company FMC.
All rights reserved.

© 2020 r. Federal Media Company FMC. All rights reserved.

TikTok otwiera biuro w Warszawie

Chiński gigant otworzy swoje biuro regionalne w Warszawie. TikTok w Polsce odpowiadać będzie za rozwój w kluczowych rynkach w Europie Centralnej.

Platforma społecznościowa TikTok otworzy swoje biuro w Warszawie. TikTok w Polsce będzie odpowiadać również za rozwój w Europie Centralnej.

Warszawskie biuro będzie odpowiadać za ekspansję platformy m.in. na Węgrzech, Czechach czy Rumunii.

– W I połowie 2021 roku firma planuje zatrudnić kilkadziesiąt osób na stanowiskach menedżerskich w obszarach nowych technologii, marketingu, reklamy oraz mediów. Głównym zadaniem warszawskiego zespołu będzie wspieranie firm w rozwoju ich obecności marketingowej na TikToku oraz budowanie świadomości platformy w regionie – czytamy w komunikacie TikTok.

W zeszłym roku chiński serwis znalazł się w rankingu BrandZ Top 100 Most Valuable Global Brands 2020 w pierwszej setce najbardziej wartościowych marek na świecie i w pierwszej dziesiątce, w kategorii rozrywka, wskazano w informacji.

– TikTok pomaga łączyć ze sobą ludzi z całego świata, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, wieku czy doświadczeń. Bardzo się cieszę, że ja i mój zespół będziemy mieli przyjemność wspierać rozwój społeczności TikToka w Polsce oraz pozostałych krajach regionu, a także przedstawiać jego niezwykłe możliwości naszym partnerom biznesowym – wskazuje Sylwia Chada, general manager TikTok w Polsce i Europie Centralnej.

Źródło: Money.pl

Przeczytaj też

W tym tygodniu