© 2020 r. Federal Media Company FMC.
All rights reserved.

© 2020 r. Federal Media Company FMC. All rights reserved.

Prezes CD Projekt przeprasza za stan Cyberpunk 2077. Oto co czeka graczy w 2021 roku [VIDEO]

Prezes CD Projekt Marcin Iwiński nagrał film z przeprosinami dla graczy Cyberpunk 2077. Pokazał też jak firma chce naprawić grę.

CD Projekt opublikował wideo-oświadczenie Marcina Iwińskiego. Prezes firmy przeprosił w nim graczy za stan gry Cyberpunk 2077.

W filmie „Our Commitment to Quality” prezes wyjaśnił co stało się, że gra, która do nich trafiła posiadała błędy, a wersja konsolowa wyglądała tak tragicznie. Iwiński oświadczył, że bierze całą winę za problematyczną premierę gry na barki swoje i zarządu CD Projektu.

Na stronie CD Projekt pojawiło się też oświadczenie:

Drodzy gracze,

Zobowiązujemy się do naprawy błędów i zawieszeń gry, i będziemy kontynuować prace nad poprawkami dla Cyberpunka 2077 w przyszłych aktualizacjach, żebyście mogli cieszyć się grą niezależnie od platformy.

W tej miejscu chcemy poinformować Was o naszych postępach w rozwoju Cyberpunka 2077, w tym o planowanych aktualizacjach i poprawkach, darmowych DLC i nie tylko.

Poniżej znajdziecie osobiste wyjaśnienie współzałożyciela CD PROJEKTU jak wyglądały dni poprzedzające premierę Cyberpunka 2077 i naszą perspektywę na sytuację związaną z grą na konsolach poprzedniej generacji.

Dziękujemy

CD PROJEKT RED

Firma pokazała też mapę aktualizacji i poprawek dla Cyberpunka 2077. Już w ciągu najbliższych 10 dni otrzymamy kolejną aktualizację, a następną po kilku tygodniach.

Po nich zaczną pojawiać się darmowe rozszerzenia. Wersja gry dedykowana dla PlayStation 5 i Xbox Series XS pojawi się dopiero w drugiej połowie 2021 roku.

Źródło: CD Projekt

Przeczytaj też

W tym tygodniu