© 2020 r. Federal Media Company FMC.
All rights reserved.

© 2020 r. Federal Media Company FMC. All rights reserved.

Gentle Monster Eyewear II już w Polsce. Co potrafią okulary Huawei? [VIDEO]

Okulary Gentle Monster Eyewear II są już dostępne w Polsce. To nowoczesne okulary Huawei z wbudowanymi słuchawkami.

Huawei to nie tylko telefony i laptopy. Chiński gigant, mimo przeciwnościom losu, walczy o swoje miejsce na rynku, oferując coraz to nowe gadżety.

Najnowszym z nich, który właśnie trafił do Polski, są okulary Huawei x Gentle Monster Eyewear II. To przeciwsłoneczne okulary, które pozwolą nam słuchać muzykę, czy prowadzić rozmowy telefoniczne.

Huawei x Gentle Monster Eyewear II w zausznikach mają wbudowane głośniki, posiadają panele dotykowe i system Bluetooth. Dzięki temu możemy je połączyć z naszym telefonem.

W Polsce ich cena wyniesie 1399 złote. W ramach premierowe promocji można je kupić za 999 złote, ale tylko do końca listopada.

Poza Gentle Monster Eyewear IIHuaweiwprowadziło na polski rynek FreeBuds Studio. To pierwsze nauszne słuchawki Huawei z systemem dynamicznej redukcji szumów.

FreeBuds Studio posiadają wymiary 65 mm x 42 mm i elastyczny pałąk. To ma zapewnić dobre dopasowanie do każdego kształtu głowy oraz izolację od dźwięków zewnętrznych.

Bezprzewodowe słuchawki FreeBuds Studio na jednym ładowaniu powinny działać działać przez 20 godzin z włączoną funkcją dynamicznej redukcji szumów. Natomiast po wyłączeniu tej funkcji na jednym ładowaniu powinny wytrzymać całą dobę.

Cena słuchawek jest taka sama jak okularów – 1399 złote, przy czym do końca listopada wynosi 999 złote.

Źródło: Komputer Świat

Przeczytaj też

W tym tygodniu